Author: e***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great wig, needs a bit of styling when straight out of packaging. Maybe a trim too
Color: Brown
Price: 125kr
Original Price: 166kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 160 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25070223006489399 |
Author: e***y
Date:
Review: Great wig, needs a bit of styling when straight out of packaging. Maybe a trim too
Color: Brown
Author: t***y
Date:
Review: I love this
Color: Brown
Author: c***5
Date:
Review: this is a very good quality wig looks like real hair .
Color: Brown
Author: j***e
Date:
Review: Great items thank you shein:) 😊 🙏 👍
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.